Zjistěte více o naší historii

O Nás

Orientováni na budoucnost

Tachografy Liberec

Naší prioritou je spokojený zákazník, a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Preferujeme individuální přístup, kterým se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka. Naše společnost Vám nabízí služby v oblasti metrologie, která je zaměřena, na mezinárodní kamionovou dopravu a logistiku. Naší doménou je ověřování digitálních a analogových tachografů. Stahování dat z digitálních tachografů a karty řidiče jsou pro nás samozřejmostí stejně tak jako poradenství v oblasti legislativy a servisu.

01

Profesionální a individuální přístup

Na trhu působíme již 7 let a díky tomu vám můžeme nabídnout pouze ty nejkvalitnější služby. Za roky praxe jsme přišli na to, že ne každý má možnost přijet za námi. Proto jsme zřídili autorizované mobilní středisko a všechny naše služby nabízíme externě přímo u vás!

02

Nejmodernější vybavení

Používáme ty nejmodernější technologie a postupy pro co nejrychlejší a nejlepší výsledek. Díky námi stanoveným postupům a použitým metodám vycházející z mnohaleté zkušenosti vám zaručujeme prvotřídní kvalitu provedených prací za přijatelné ceny.

03

NONSTOP dostupnost 24 hodin denně

Jsme malá rodinná firma. Díky tomu rozumíme vaším požadavkům, potřebám a jsme vám schopni vyjít maximálně vstříc. Sledujeme vývoj a změny tak, abychom vám mohli poskytovat jen ty nejnovější a nejpřesnější informace. Jsme neustále dostupni na emailech či telefonu a to i po pracovní době.

MOTTO FIRMY - OD M. OTTLA

Spokojenost zákazníka

Odráží úspěšnost firmy

Dlouhodobá tradice

Od roku 2014

V roce 2014, ještě pod názvem Martin Ottl, jsme se rozhodli založit autorizované metrologické středisko na ověřování analogových a digitálních tachografů. V říjnu 2015 jsme se přejmenovali na Tachografy Liberec s.r.o., abychom vám mohli nabídnout profesionálnější služby na té nejvyšší úrovni.

Náš tým odborníků je tady pro vás!

Napište nám své jméno a e-mail níže společně se svým dotazem, který vás zajímá nebo nám zavolejte na +420 773 202 444.

© 2020 Design od RomanJelinek.cz | Full servisová marketingová agentura

on-line

Objednávka

Talk To Us & We’ll Talk To You!

Ověření včetně STK v jeden den
Mobilní AMS